Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

Komentarze do reportau pana Zdzisawa Rychlika - stanowisko autora
data dodania: Wtorek 22 kwietnia 2014

W dniu wczorajszym na prob autora usunity zosta z naszego serwisu artyku "Z wizyt w Wadowicach - przed kanonizacj Jana Pawa II”.

Publikuj tre listu w tej sprawie, który wpyn do naszego serwisu:

"Administrator serwisu miedzyrzecze.org.pl

Szanowny Panie Administratorze!

Bardzo prosz o umieszczenie na stronie internetowej www.miedzyrzecze.org.pl nastpujcego mojego komentarza do krytycznych uwag niektórych komentatorów mojego reportau pt.: "Z wizyt w Wadowicach-przed kanonizacj Jana Pawa II”, który znalaz si tam wyjtkowo.

Informuj, e moje reportae pisz wycznie dla portalu www.pulspolonii.com (Australia-Sydney), który ma zasig ogólnowiatowy i s przeze mnie pisane bezpatnie "pro publico bono" (ogldalno Pulsu, to kilka tysicy wej dziennie). Portal jest bardzo popularny, gównie w Australii i USA, ale take i w Polsce.
Celem moich reportay jest zapoznanie Rodaków na wiecie (gównie modych pokole urodzonych ju na obczynie) ze synnymi Polakami i ich „ladami” w Polsce. Moje reportae s patriotyczne, ale nie polityczne.

Poniewa przeczytaem komentarze dla mnie krytyczne (np. „hm”), e przemycam na ich stron propagand polityczn w perfidny sposób, wic pragn poinformowa t osob, e jako reporter byem zdziwiony i zaskoczony tym, e z tej uroczystej mszy w., w której uczestniczy osobicie Premier RP Donald Tusk, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Z. Zdrojewski, pani Kidawa- Boska z PO (nawet przyjmowaa Komuni wit), min. Gra, wysocy przedstawiciele samorzdowi, jak pan Jerzy Miller (ten od Raportu Smoleskiego) i pani Prezydent Wadowic, nie jest transmitowany przez przynajmniej jedn pastwow telewizj (np. TVP 1, lub TVP 2, lub TVP Info). Uwaam bowiem, e obowizkiem tych telewizji, jest informowanie podatników o wanych zdarzeniach w Polsce. A to zdarzenie, chyba nikt nie ma wtpliwoci, byo bardzo wane dla Polaków (równie w tym dniu rano odwiedzili Wadowice Pan Prezydent RP Bronisaw Komorowski z on i zwiedzili muzeum).
Tym razem jednak pen transmisj mszy w. daa tylkoTelewizja TRWAM. I o tym napisaem w jednym zdaniu, które przez moich krytyków byo przywoywane i krytykowane!!!

Bardzo powaam i szanuj Mieszkaców i Dziaaczy spoecznych Midzyrzecza Górnego, zwaszcza od czasu zwiedzenia wystawy tkanej repliki obrazu Jana Matejki pt.: „Bitwa pod Grundwaldem”, gdzie podziwiaem ich spoeczn pasj i zaangaowanie w zorganizowanie i obsug tej piknej wystawy, o której napisaem reporta w „Pulsie” (który równie obecnie mona czyta na tym portalu; naley tylko na gównej stronie portalu w okienko „szukaj” wpisa rychlik i potem dwa razy „klikn' pod okienkiem. Wtedy ukae si moja strona ze wszystkimi reportaami tam wydrukowanymi).

Przykro mi, e niektórzy Czytelnicy Waszej strony uwaaj, e „przebierajc nogami”, wpycham si „na si” na ich stron „z politycznymi szfindlami” i czuj si uraeni.
Dlatego prosz Szanownego Admina strony
www.miedzyrzecze.org.pl o usunicie z ww. strony mojego reportau.

Zainteresowanych moimi reportaami Czytelników zapraszam na australijski portal www.pulspolonii.com

Z góry bardzo dzikuje za spenienie mojej proby.

Z  powaaniem - Zdzisaw Rychlik"

LeM

powrt
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020