Linki »
Serwis »
Forum »
Firmy »
Kontakt »
Strona główna »
Strona Główna
Bocian biały on-line
Wyszukiwarka
Wczoraj i dziś
Międzyrzecze
Samorzad
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Szkolno Przedszkolny
Międzyrzecze
GOK
Międzyrzecze
Biblioteka
Międzyrzecze
O¶rodek Zdrowia
Międzyrzecze
Parafie
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza
Międzyrzecze
OSP
Międzyrzecze
Międzyrzecze
KGW
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Zespół Międzyrzeczanie
Międzyrzecze
Emeryci
Międzyrzecze
Kluby sportowe
Międzyrzecze
Międzyrzecze
Koło łowieckie
MiędzyrzeczePozdrowienia    dodaj
Temat miesiąca
Strona główna
powrt

W dniu 29 marca w "Chacie Midzyrzecze" miao miejsce ciekawe spotkanie z podrónikami motocyklowymi, autorami ksiki "Dzienniki motocyklowe czyli przewodnik podróy dookoa wiata" Magorzat Rzadkosz i Wojciechem Ilkiewiczem.

W trakcie trwajcego ponad dwie godziny spotkania podrónicy opowiedzieli o swojej trwajcej 10 miesicy podróy motocyklowej, dokumentujc swoj opowie piknymi zdjciami z caego przebiegu trasy, liczcej ponad 75 000 km. Po prezentacji, która bardzo si wszystkim spodobaa, wywizaa si duga i ciekawa dyskusja z podrónikami. 

Licznie zgromadzona na sali publiczno, wród której wida byo duo modych twarzy gromkimi oklaskami podzikowaa podrónikom za ich pikn prezentacj. Mieszkajacy w Midzyrzeczu podrónicy obiecali, e za kilka miesicy ponownie przyjm zaproszenie na prezentacj kolejnych ich podróy po wiecie.

Spotkanie zorganizowaa Filia Gminnego Orodka Kultury oraz Rada Soecka Midzyrzecza Górnego a podróników do "Chaty Midzyrzecze" zaprosili zastpca wójta Krzysztof Wieczerzak oraz radni Midzyrzecza Górnego.

Korzystajc z okazji serdecznie dzikujemy autorm "Dzienników motocyklowych" za zgod na opublikowanie caoci tej ciekawej ksiki w naszym serwisie internetowym. Jako ciekawostk podajemy, e ksika, któr publikowalimy w odcinkach przez ostatnie kilka miesicy zostaa pobrana do tej pory z naszych stron blisko 800 razy.

Dodatkowymi atrakcjami wieczoru bya moliwo zwiedzenia dwóch wystaw:

  • wystawy zdj z kresów wschodnich autorstwa Wojciecha Ilkiewicza i Magorzaty Rzadkosz,
  • wystawy pokonkursowej "ywoty witych" zorganizowanej przez Fili GOK oraz parafi rzymskokatolick w Bierach

Obie wystawy bd czynne w godzinach pracy naszej Filii GOK do 17 kwietnia br. Zapraszamy do ich zwiedzenia. Ju teraz zapraszamy te na ich podsumowanie, które odbdzie si w dniu 17 kwietnia br. o godz. 1700 w "Chacie Midzyrzecze".

LeM

foto: Leszek i Barbara Mroczko

powrt
Komentarze

W celu dodania komentarza musisz być zalogowany na forum serwisu miedzyrzecze.org.pl. Jesli posiadasz konto kliknij w link i zaloguj się.
Copyright ⓒ Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza 2007-2020